środa, 24.04.2019. Namesday celebrate: Grzegorz, Aleksy

Jesteś tutaj: Strona głównaO nas

O nas

O nas

Kwiaciarnia internetowa Kwiaty Polska powstała w 2012 roku. Jej założyciel to osoba posiadająca szeroką wiedzę z zakresu florystyki i ogrodnictwa, która poparta jest kierunkowym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Kwiaciarnie są w rodzinie od pokoleń i cieszą się uznaniem w branży florystycznej oraz nie naganną opinią wśród swoich klientów. Rodzinny biznes i zamiłowanie do kwiatów pomaga w tworzeniu bukietów i wiązanek z pasją i pełnych emocji.

Kwiaty Polska nie są pierwsza kwiaciarnią internetową lecz dodatkowym produktem, który powstał z myślą o klientach na całym Świecie. Dzięki doświadczeniu w branży florystycznej i internetowej stworzony został dla naszych Klientów przyjazny i prosty w obsłudze formularz zamówień, który zdecydowanie ułatwia złożenie i realizację zamówienia.

Dzięki współpracy z dostawcami i kwiaciarniami na całym Świecie Nasi Klienci mogą mieć 100% pewność że ich zamówienia dotrą na czas i spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Nasze realizacje są to projekty własne oraz projekty inspirowane wizją klientów.

Nasi pracownicy śledzą nowości w branży florystycznej, uczestniczą w pokazach i szkoleniach. Dzięki czemu obsługa zamówień Naszych Klientów jest wykonywana przez profesjonalnych i życzliwych florystów, którzy z miłą chęcią sprostają nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom.

Wszystkie kompozycje w Kwiaty Polska charakteryzują się doskonałą jakością kwiatów, prostotą i elegancją.